Keşan Web Tasarım Hizmeti ile 2021’de Sınırlarınızı Genişletin!

Avrupa’da yapılan araştırmalara göre insanların kendi sokaklarından 2 sokak uzakta hizmet veren bir işletmeyi duyması, günümüzde ortalama 9 ay sürüyor. Size verdiğimiz Keşan Web Tasarım hizmetiyle, iki sokak ötenize değil tüm Türkiye’ye kendinizi günler içinde tanıtabilirsiniz.

7’den 70’e insanlar, vakitlerinin önemli bir kısmını telefon ve bilgisayarlarla geçiriyorlar. Teknoloji artık 10 sene önce gibi sadece eğlence amaçlı kullanılmıyor. İnsanlar gideceği yerlere, alacağı bilete, alacağı kazağa, gideceği terziye dahi internet üzerinden bakarak gidiyor. Kimse kötü sürprizlerle karşılaşmak istemiyor. Bu yazıyı okuyorsanız, kötü sürprizlerle karşılaşmaktan epey uzakta olduğunuzu söyleyebiliriz.

Sizlere sunduğumuz kusursuz Keşan Web Tasarım hizmetiyle, olmazlara, yapamayızlara, yüksek bütçelere gerek yok. Türkiye’de ve Keşan’da verdiğimiz bu hizmetle profesyonel web site sahibi olabilir, aylardır duyuramadığınız işinizi, saatler içerisinde duyurabilirsiniz. Size SEO, sosyal medya, tasarım ve birçok konuda yardımcı oluyoruz.

Keşan web tasarım firması, SEO uyumlu profesyonel tasarımlar ve web yazılımları ile web sitesi yarışmalarında ödüller almıştır.
Keşan web tasarım firması, SEO uyumlu profesyonel tasarımlar ve web yazılımları ile web sitesi yarışmalarında ödüller almıştır.

Keşan Web Tasarım Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Keşan Web Tasarım hizmeti alırken ilk olarak dikkat etmeniz gereken, bu hizmeti neden aldığınız, neyi amaçladığınızı tam olarak bilmektir. Siz almak istediğiniz hizmeti bilirseniz, bunu yazılı olarak ifade edebilirsiniz. Yazılı olarak istediğiniz hizmeti, sözleşme yaparak tam karşılığında hizmet alabilirsiniz. Aksi takdirde, süreç içerisinde beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. (Bkz. Web Tasarım Örnekleri)

Web Site Tasarım süreci, site yapımı sürecinin bir parçasıdır. Tasarım için anlaştığınız kişinin size hangi konularında hizmet vereceğini netleştirmeniz, sonradan sorun yaşamanızın önüne çıkar.

İhtiyacınıza Yönelik Tasarım (Ürün Satışı ya da Hizmet)

Ürün satışı ya da hizmetinizi öne çıkarmak için bir web sitesi düşünüyorsanız, buna uygun olarak hizmet almanız gerekir. Sitenizin sade, yenilikçi ve güvenilir olarak tasarlanması gerekir. Müşterilerinizin size sorunsuz ulaşması için hiçbir hata/sorunun sitede yer almaması gerekir. Bütün bunlara elbette siz dikkat edemeyebilirsiniz, sizin işini bu değil. Fakat bizim işimiz bu. Sizin için düşünülmesi gereken her şeyi düşünür ve bunun üzerine çalışırız.

Bu kimler için geçerli; İnternet üzerinden ürün, hizmet satmak, tanıtmak isteyenler için. (bkz. Migros Sanal Market)

Kurumsal Tasarımlar (Şirketler, Doktorlar, Avukatlar vb.)

Hizmetinizi ve kurumsal yüzünüzü ön plana çıkarmak, bulunduğu alana ve tüm dünyaya duyurmak için, kurumsal tasarımlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Sizlere bu alanda uluslararası referanslar sağlıyor, kusursuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Kurumsal iletişim yöntemlerimizle tüm süreç hakkında sizi bilgilendiriyor, internette başarıya giden yolda dijital çalışma, dijital çözüm ortağınız oluyoruz.

Bu kimler için geçerli: Bu hizmetten kurumsal ya da kurumsallaşma sürecinde olan bütün işletmeler faydalanabilir. (bkz. Koç Holding)

Yenilikçi Özel Tasarımlar (Kişisel Tasarımlar)

Uluslararası projelerde yer almış ekibimizle, sitenize özel yenilikçi, kreatif tasarımlar yapıyoruz. Yaptığımız tasarımlarda sizin verdiğiniz fikirlerden ilham alıyor, süreci sizinle iletişim halinde tamamlıyoruz.

Bu kimler için geçerli: Kişisel site açmak isteyenler, kendi portföyünü öne çıkarmak isteyenler. (bkz. Timur Demir)

Bir Web Site Tasarımı Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bir site yapılırken dikkat edilmesi gereken tek konu sitenize giren kişilerdir.

Bu kişiler sizin hedefleriniz ve paylaşımlarınız doğrultusunda sitenize gelir. Bu yüzden sizin kitleyi siteye çağırma sebebiniz, dikkat edilmesi ve üzerinde durulması gereken konular oluşturur.

Ürün satıyorsanız;
kusursuz bir sepet entegrasyonu, ürünleri öne çıkaran tasarım, güvenilir bir arayüz, ödeme sistemleri, hızlı bir site. Ek olarak: SEO, sosyal medya kullanımına dikkat etmelisiniz.

Hizmet satıyorsanız: hizmetinizi doğrudan aktaran bir tasarım, güvenilir içerikler, güvenilir tasarım ve iletişim butonları, hizmet politikaları, hızlı bir site. Ek olarak, ürün sitelerinde olduğu gibi SEO, sosyal medya kullanımı vb. dikkat etmeniz gerekir.

Kurumsal Seçenekler:, Türkiye’de ve dünyada prestijli bir görüntü vermek için özel bir tasarım, tarihçe, verilen hizmetler, faaliyet alanları, isteğe göre özel blog alanları.

Kişisel Site:
Yenilikçi bir tasarım, rahat okuma yapma, paylaşım butonları, portföy seçenekleri.

Bir önceki yazımızda Google Haritalar Sıralama Yükseltme Kılavuzu başlığını ele aldık, okumak için tıklayabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir